Trwa wczytywanie strony ...

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
95-015 Głowno
ul. Kopernika 26a
tel./fax (42) 719-08-54
.

Spis treści

Życie w przedszkolu

 

 

Otwarcie przedszkola


Dnia 11 października 2012 r. w ZSS w Głownie dokonano uroczystego otwarcia oddziału przedszkolnego, który od września rozpoczął swą działalność. Poprzez przecięcie symbolicznej wstęgi inauguracji przedszkola dokonali samorządowcy z powiatu zgierskiego: starosta zgierski Krzysztof Kozanecki, wójt gminy Głowno Marek Jóźwiak, burmistrz Głowna Grzegorz Janeczek, burmistrz miasta-gminy Stryków Andrzej Jankowski oraz dyrektor ZSS Maciej Lisowski. Podczas tych uroczystości odbyło się pasowanie na przedszkolaka dzieci uczęszczających do oddziału.

 

 

 

Mikołajki


W dniu 12 grudnia 2012 odbyły się w oddziale przedszkolnym Mikołajki. Tego dnia w ZSS pojawił się św. Mikołaj i obdarował przedszkolaków prezentami na które w pełni zasłużyli. Dzięki zaangażowaniu i współpracy z rodzicami przygotowany został poczęstunek dla przedszkolaków.

 

 

 

 

 

 

 

Festiwal kolęd i pastorałek


Dnia 20 grudnia 2012 w ZSS w Głownie odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek. W festiwalu wzięli udział wszyscy uczniowie ZSS, w tym również po raz pierwszy dzieci z oddziału przedszkolnego. Przedszkolaki wystąpiły z pastorałką Arki Noego "Świeć gwiazdeczko, świeć" Dużą inicjatywą wykazali się również rodzice przedszkolaków, którzy wspólnie z nauczycielkami zadbali o stroje dla dzieci.

 

 

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone przez ZSSGŁOWNO
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK