Trwa wczytywanie strony ...

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH
95-015 Głowno
ul. Kopernika 26a
tel./fax (42) 719-08-54
.

Spis treści

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2019/2020.

Kadra nauczycielska w roku szkolnym 2019/2020

 

  1. Maciej Lisowski – dyrektor ZSS w Głownie.
  2. Michał Becherka – nauczyciel fizyki i chemii.
  3. Rafał Biernacki – nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa.
  4. Bogusława Długołęcka – nauczycielka techniki, funkcjonowania osobistego i społecznego, przysposobienia do pracy.
  5. Anna Dziuda - nauczycielka indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.
  6. Marta Dziuda – nauczycielka języka polskiego.
  7. Agnieszka Felczyńska – nauczycielka funkcjonowania osobistego i społecznego.
  8. Katarzyna Florczak - nauczycielka indywidualnych zajęć rewalidacyjno- wychowawczych.
  9. Anna Grabowicz - nauczycielka-wychowawczyni świetlicy.
  10. Agata Gudej – nauczycielka wczesnego wspomagania rozwoju oraz funkcjonowania osobistego i społecznego.
  11. Aneta Klimczak - nauczycielka edukacji przedszkolnej.
  12. Magdalena Kret – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz funkcjonowania osobistego i społecznego.
  13. Marek Kubiak – nauczyciel przysposobienia do pracy.
  14. Wioletta Kubiak – bibliotekarka, nauczycielka-wychowawczyni świetlicy.
  15. Miron Kwiatkowski - nauczyciel-wychowawca świetlicy i przysposobienia do pracy.
  16. Kamil Latosiewicz – nauczyciel muzyki, podstaw przedsiębiorczości, doradztwa zawodowego i terapii biofeedback.
  17. Małgorzata Milczarek – nauczycielka matematyki, funkcjonowania osobistego i społecznego, przysposobienia do pracy.
  18. Jolanta Milczarek-Ratajczyk - nauczycielka edukacji przedszkolnej, indywidualnych zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.
  19. Dariusz Młynarczyk – nauczyciel plastyki.
  20. Agnieszka Olejniczak - nauczycielka indywidualnych zajęć rewalidacyjno- wychowawczych, terapii integracji sensorycznej.
  21. Bogdan Oskroba – nauczyciel historii, przysposobienia do pracy, informatyki i wiedzy o społeczeństwie.
  22. Justyna Oskroba – nauczycielka matematyki, geografii i biologii.
  23. Pach Magdalena - nauczycielka edukacji przedszkolnej.
  24. Agnieszka Parol – pedagog szkolny.
  25. Ewa Piszczyńka – nauczycielka teoretycznych przedmiotów zawodowych.
  26. Małgorzata Romanowska – psycholog szkolny, nauczycielka terapii logopedycznej i przysposobienia do pracy.
  27. Sylwia Rubacha – nauczycielka funkcjonowania osobistego i społecznego oraz wychowania fizycznego.
  28. Monika Świąder – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wczesnego wspomagania rozwoju.
  29. Jolanta Trębska – nauczycielka języka angielskiego.
  30. Agnieszka Warda – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.
  31. Wioletta Wolińska - nauczycielka edukacji przedszkolnej.
  32. Marzena Wrońska – nauczycielka religii i przysposobienia do pracy.
  33. Monika Zielińska – nauczycielka funkcjonowania osobistego i społecznego, przysposobienia do pracy, wychowania do życia w rodzinie.
Wszystkie prawa zastrzeżone przez ZSSGŁOWNO
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK