Spis treściDesigned by:

Szkolny bal karnawałowy - 2013. PDF Drukuj Email
Wpisany przez sr   
czwartek, 28 lutego 2013 14:45

 

SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY

7 lutego 2013 r. był dniem długo oczekiwanym przez uczniów naszej szkoły.

Tego dnia odbył się, tradycyjnie jak co roku, szkolny bal karnawałowy.

Na bal stawili się wszyscy uczniowie, wielu z nich w specjalnie na tę okazję przygotowanych karnawałowych przebraniach.

Zgodnie ze szkolną tradycją bal rozpoczął się polonezem. W tym roku pięknie zaprezentowali go najstarsi uczniowie naszej szkoły, którzy na długo przed ciężko i ambitnie trenowali pod opieką pani Sylwii Rubachy. Po takim wstępie na dobre rozpoczęła się zabawa taneczna. Oprawą muzyczną zajął się niezastąpiony w tej roli pan Darek Młynarczyk.

Tańce przeplatane były wieloma konkursami i zabawami, które przygotowały panie Magda Kret i Sylwia Rubacha. Najmłodsi uczestnicy wzięli udział w konkursie sprawnościowym oraz w konkursie wiedzy o bajkach. Dużo emocji wzbudziła skierowana do starszych uczniów zabawa sprawnościowa „Najwyższa wieża” polegająca na układaniu wieży z plastikowych kubków na czas, w której przodowali zdecydowanie chłopcy. Wiele radości i śmiechu wzbudziły również pozostałe zabawy takie jak: zabawa z kapeluszem (zabawa kołowa polegająca na zakładaniu na głowę i przekazywaniu dalej kapelusza, wszystko w rytm muzyki, kto zostanie z kapeluszem gdy muzyka zgaśnie – odpada), lot na balonie (kto usiądzie na balonie a on pęknie – ten wygrywa) oraz wyścigi rodzin, do której zaproszono uczniów i nauczycieli (przypisano im konkretne role rodzinne by w ten sposób powstały dwie rywalizujące ze sobą drużyny – rodziny).

Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali słodkie upominki.

Tegoroczny bal karnawałowy można uznać za udany. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, chętnie brali udział we wszystkich zaproponowanych przez panią Magdę i panią Sylwię zabawach, a tańcom nie było końca.

ORGANIZATORZY: Magdalena Kret, Sylwia Rubacha, Dariusz Młynarczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 28 lutego 2013 15:02
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player