Spis treściDesigned by:

Życie w przedszkolu PDF Drukuj Email
Wpisany przez BJan   
czwartek, 21 lutego 2013 12:37

 

 

Otwarcie przedszkola


Dnia 11 października 2012 r. w ZSS w Głownie dokonano uroczystego otwarcia oddziału przedszkolnego, który od września rozpoczął swą działalność. Poprzez przecięcie symbolicznej wstęgi inauguracji przedszkola dokonali samorządowcy z powiatu zgierskiego: starosta zgierski Krzysztof Kozanecki, wójt gminy Głowno Marek Jóźwiak, burmistrz Głowna Grzegorz Janeczek, burmistrz miasta-gminy Stryków Andrzej Jankowski oraz dyrektor ZSS Maciej Lisowski. Podczas tych uroczystości odbyło się pasowanie na przedszkolaka dzieci uczęszczających do oddziału.

 

 

 

Mikołajki


W dniu 12 grudnia 2012 odbyły się w oddziale przedszkolnym Mikołajki. Tego dnia w ZSS pojawił się św. Mikołaj i obdarował przedszkolaków prezentami na które w pełni zasłużyli. Dzięki zaangażowaniu i współpracy z rodzicami przygotowany został poczęstunek dla przedszkolaków.

 

 

 

 

 

 

 

Festiwal kolęd i pastorałek


Dnia 20 grudnia 2012 w ZSS w Głownie odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek. W festiwalu wzięli udział wszyscy uczniowie ZSS, w tym również po raz pierwszy dzieci z oddziału przedszkolnego. Przedszkolaki wystąpiły z pastorałką Arki Noego "Świeć gwiazdeczko, świeć" Dużą inicjatywą wykazali się również rodzice przedszkolaków, którzy wspólnie z nauczycielkami zadbali o stroje dla dzieci.

 

 

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 17 lutego 2014 12:06
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player