Spis treści



Designed by:

Kadra pedagogiczna - 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 22 stycznia 2019 17:55

Kadra pedagogiczna

rok szkolny 2018/2019

 

 

 

  1. Maciej Lisowski – dyrektor ZSS w Głownie.
  2. Michał Becherka – nauczyciel matematyki, fizyki, chemii.
  3. Rafał Biernacki – nauczyciel wychowania fizycznego.
  4. Anna Bogusz – nauczyciel świetlicy.
  5. Agata Chabera - Młynarczyk – nauczyciel zajęć indywidualnych.
  6. Aneta Chleba – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych.
  7. Bogusława Długołęcka – nauczyciel przysposobienia do pracy.
  8. Marta Dziuda – nauczyciel języka polskiego.
  9. Agnieszka Felczyńska – nauczyciel edukacji przedszkolnej.
  10. Katarzyna Florczak - nauczyciel indywidualnych zajęć rewalidacyjno- wychowawczych.
  11. Agata Gudej – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.
  12. Kamila Kina – nauczyciel kształcenia zawodowego.
  13. Aneta Klimczak - nauczyciel edukacji przedszkolnej.
  14. Magdalena Kret – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.
  15. Adam Kubiak – nauczyciel indywidualnych zajęć rewalidacyjno- wychowawczych.
  16. Marek Kubiak – nauczyciel zajęć rewalidacyjnych.
  17. Wioletta Kubiak – nauczyciel biblioteki, świetlicy.
  18. Kamil Latosiewicz – nauczyciel muzyki.
  19. Małgorzata Milczarek – nauczyciel matematyki.
  20. Dariusz Młynarczyk – nauczyciel plastyki.
  21. Agnieszka Olejniczak - nauczyciel indywidualnych zajęć rewalidacyjno- wychowawczych, integracji sensorycznej.
  22. Bogdan Oskroba – nauczyciel historii, informatyki.
  23. Justyna Oskroba – nauczyciel języka polskiego, biologii.
  24. Agnieszka Parol – pedagog szkolny.
  25. Iwona Pełka - nauczyciel indywidualnych zajęć rewalidacyjno- wychowawczych.
  26. Ewa Piszczyńka – nauczyciel kształcenia zawodowego.
  27. Małgorzata Romanowska – psycholog szkolny.
  28. Sylwia Rubacha – nauczyciel funkcjonowania osobistego i społecznego, wychowania fizycznego.
  29. Monika Świąder – nauczyciel edukacji przedszkolnej.
  30. Jolanta Trębska – nauczyciel języka angielskiego.
  31. Małgorzata Turska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.
  32. Agnieszka Warda – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.
  33. Marzena Wrońska – nauczyciel religii.
  34. Monika Zielińska – nauczyciel przysposobienia do pracy, techniki.
Poprawiony: wtorek, 22 stycznia 2019 17:57
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player