Spis treści



Designed by:

Kadra pedagogiczna ZSS 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 września 2012 20:06

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W GŁOWNIE

KADRA PEDAGOGICZNA

 

Nauczyciele pracujący w latach minionych

 

  1. Brzeska Agnieszka

  2. Brzeska Anna Maria

  3. Brzozowska Edyta

  4. Dałek Mieczysława

  5. Dobrowolska Sandra

  6. Dziuda Marta

  7. Frodyma Krystyna

  8. Gajek Marianna

  9. Gładoch Genowefa

  10. Heinze Maria

  11. Jankowska Barbara

  12. Jasiński Sylwester

  13. Kolos Anna

  14. Kopania Włodzimierz

  15. Kosiorek Andrzej

  16. Kotulska Anna

  17. Krzemińska Elżbieta

  18. Kujawska-Podgórska Krystyna

  19. Kwiatkowski Miron

  20. Marszałek Janina

  21. Martofel Barbara

  22. Olejniczak Agnieszka

  23. Pawlak Anna

  24. Rajpold Małgorzata

  25. s. Rosińska Justyna

  26. Soliński Jerzy

  27. Stępień Monika

  28. Stopczyński Sławomir

  29. Szulc Wiesław

  30. Wesołowska Marzena

  31. Wojciech Brzeski

  32. Wójcikowska Krystyna

  33. Zwolińska Anna

 

 

 

Nauczyciele pracujący obecnie

 

  1. Biernacki Rafał

  2. Długołęcka Bogusława

  3. Janicka Bogumiła

  4. Kret Magdalena

  5. Kubiak Adam

  6. Lisowski Maciej

  7. Milczarek Małgorzata

  8. Młynarczyk Dariusz

  9. Moszczyńska Małgorzata

  10. Ogłoza Aleksandra

  11. Oskroba Bogdan

  12. Oskroba Justyna

  13. Parol Agnieszka

  14. Romanowska Małgorzata

  15. Rubacha Sylwia

  16. Staniszewska Wanda

  17. Świąder Monika

  18. Warda Agnieszka

  19. Wrońska Marzena

  20. Zielińska Monika

 

 

 

 

 

 

 

PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI SZKOŁY

 

Pracujący w latach minionych:

 

  1. Adamczewska Jadwiga

  2. Brożek Maria

  3. Bursiak Stanisław

  4. Fedorova-Adamchevskaya Marina

  5. Florczak Władysława

  6. Gugnacka Teresa

  7. Kierus Marek

  8. Krzemińska Eufemia

  9. Michalak Henryk

  10. Milczarek Teresa

  11. Pawłowicz Józef

  12. Redo Cecylia

  13. Roza Stanisława

  14. Rudzińska Henryka

  15. Szadkowska Teresa

  16. Szremski Bartłomiej

  17. Urbanek Teresa

  18. Wesołowska Marzena

 

 

Pracujący obecnie:

 

  1. Bartoszuk Anna

  2. Becherka Józef

  3. Brzezińska-Gudej Agata

  4. Kantorski Andrzej

  5. Mroczek Maria

  6. Nowak Olga

  7. Pawlak Danuta

  8. Sobierajska Jadwiga

  9. Wojcieszek Elżbieta

  10. Żak Małgorzata

 

 

 

 

 

 

 

 

DYREKTORZY

 

 

  • Krystyna Kujawska-Podgórska (1967-1980)

 

 

 

  • Eugeniusz Przybyszewski (1980-1982)

 

 

  • Jolanta Dąbrowska (1982-1990)

 

 

  • Wojciech Brzeski (1990-1998)

 

 

 

  • Maciej Lisowski (od 1998)

 

Opr. praca zbiorowa nauczycieli
Zespołu Szkół Specjalnych w Głownie

Poprawiony: wtorek, 20 maja 2014 10:50
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player